Pašvaldību līdzfinansējums
Lai saņemtu mācību maksas līdzfinansējumu gan izglītojamam (skolniekam), gan vienam no vecākiem jābūt deklarētiem Ķekavas novadā. Līdzfinansējums, pamatojoties uz vecāku iesnieguma, tiek piešķirts pamatskolas izglītības (7.-9.klases) apguvei.
Lai saņemtu mācību maksas līdzfinansējumu gan izglītojamam (skolniekam), gan vienam no vecākiem jābūt deklarētiem Ropažu novadā. Līdzfinansējums, pamatojoties uz vecāku iesnieguma, tiek piešķirts pamatskolas izglītības (7.-9.klases) apguvei.
Lai saņemtu mācību maksas līdzfinansējumu gan izglītojamam (skolniekam), gan vienam no vecākiem jābūt deklarētiem Mārupes novadā. Līdzfinansējums tiek piešķirts pamatskolas izglītības (7.-9.klases) un vidējās izglītības (10.-12.klases) apguvei.
Lai saņemtu mācību maksas līdzfinansējumu gan izglītojamam (skolniekam), gan vienam no vecākiem jābūt deklarētiem Ādažu novadā. Līdzfinansējums tiek piešķirts pamatskolas izglītības (7.-9.klases) apguvei.
70 EUR mēnesī
81.75 EUR mēnesī
87 EUR mēnesī
45 EUR mēnesī
Lai saņemtu mācību maksas līdzfinansējumu gan izglītojamam (skolniekam), gan vienam no vecākiem jābūt deklarētiem Ogres novadā. Līdzfinansējums tiek piešķirts pamatskolas izglītības (7.-9.klases) apguvei.
41,95 EUR mēnesī
Rīga, Valērijas Seiles iela 4, 208.kab.
Soc. tīkli
Adrese
Noteikumi
Partneri
Kontakti
Made on
Tilda