Skolas dzīve
Piektdien,10.05, Tālmācības vidusskola "INTELEKTS " apmeklēja nacionālo jauno profesionāļu meistarības konkursu SkillsLatvia 2024! 🎓🤩
Konkursā pulcējās vairāk nekā 110 konkursanti no Latvijas profesionālās izglītības iestādēm. 👩🏻‍🍳🧑🏻‍⚕️👩🏻‍💻🧑🏻‍🔬
Jaunie profesionāļi demonstrēja savas prasmes nozaru ekspertu veidotos darba uzdevumos 20 prasmju konkursos.
Paldies par iespēju iesaistīties interaktīvās aktivitātēs un iegūt dziļāku izpratni par dažādām profesijām.🤩
SkillsLatvia 2024
Šodien svinam Tālmācības vidusskolas "INTELEKTS"
2 gadu jubileju🥳🤩
Paldies ikvienam, kurš ir kopā ar mums!
Tālmācības vidusskolai "INTELEKTS"- 2 gadi!
27.martā Tālmācības vidusskolā “INTELEKTS” ieskandinājām Lieldienas! 🐇🐣
Piedalījāmies atraktīvās Lieldienu aktivitātēs, kā arī paši gatavojām Lieldienu gardumu, kuru pēc tām aiznesām mājās, lai uzcienātu ģimeni .
Paldies bērniem un vecākiem par dalību un atbalstu!🥚🐣
Lieldienas "INTELEKTĀ"
Pavasara brīvlaikā Tālmācības vidusskolas “INTELEKTS” skolēni piedalījās mācību ekskursijā uz Jūrmalu. ☀️🌊
Kopā radoši darbojāmies Jūrmalas muzejā Ingas Jurovas izstādes “Sarkanās durvis” ietvaros , kā arī piedalījāmies interaktīvajā pastaigu ekskursijā, iepazīstot Jūrmalas vēsturi un kultūru!🎨
Paldies Jūrmalas muzejam par iespēju iepazīties ar aktuālajām mākslas izstādēm!
Paldies arī mūsu skolēniem un vecākiem par kopābūšanu un lietderīgi pavadīto laiku!☀️🤗
Mācību ekskursija uz Jūrmalu
KARJERAS NEDĒĻA Tālmācības vidusskolā "INTELEKTS"
Karjeras nedēļas ietvaros skolēniem bija iespēja iepazīt interjera dizainera profesiju, piedalīties tiešsaistes nodarbībā ar HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledžas pārstāvjiem, kā arī kopā ar mūsu karjeras konsultantu doties uz Rīgas Stradiņa universitāti un ekskursijā uz ražotni “Latvijas finieris”.
Klases stundā skolēniem bija iespēja novērtēt savu interesi par dažādām profesionālajām jomām, noskaidrot svarīgākās darba vērtības, apzināties savas stiprās un vājās puses, kā arī iegūt personības raksturojumu un ieteikumus atbilstošākajai karjeras jomai.
Paldies visiem, kas iesaistījās karjeras nedēļas pasākumos gan kā organizatori, gan kā dalībnieki!KARJERAS NEDĒĻA Tālmācības vidusskolā "INTELEKTS"
Tālmācības vidusskolas "INTELEKTS" karjeras nedēļas laikā notiks dažādi tiešsaistes pasākumi un klātienes ekskursijas.
Tās laikā skolēniem būs iespēja:
  • iepazīt un plānot savu nākotnes nodarbošanos,
  • tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem,
  • noskaidrot savas intereses , spējas un vērtības.


Galda spēļu pēcpusdiena
Aukstajās ziemas dienās sildāmies, spēlējot galda spēles ar skolas biedriem un dzerot siltu tēju ar cepumiem!😋 Nu tā ir kā tradīcija reizi mēnesī tikties klātienē.👍 Gaidām, ko jaunu februārī izdomās mūsu skolas pašpārvalde!
Ar prieku paziņojam, ka Tālmācības vidusskola "INTELEKTS" 2023./2024. mācību gada I semestrī ir bijusi viena no aktīvākajām izglītības iestādēm portālā Uzdevumi.lv!
Ziemassvētku pasākums tālmācības vidusskolā "INTELEKTS"
Lai Ziemassvētku sajūta skolā valdītu ilgāk, jau 15. decembrī pulcējāmies pirmajā kopīgajā pasākumā. Kas var būt gardāks par kopā gatavotu kūku un smaržīgajām piparkūkām? Iesaistījās visi: grieza, smērēja, maisīja, dekorēja, pārklāja ar glazūru... Kad kūka un piparkūkas tika pagaršotas, katrs tika pie dāvaniņas, ko bija sarūpējis skolasbiedrs. Čaklākie un aktīvākie, kas piedalās dažādos konkursos un olimpiādēs vai ikdienā atbalsta skolas dzīvi, tika arī pie Pateicības rakstiem. Paldies arī vecākiem, kas bija ieradušies un aktīvi iesaistījās kopīgajās aktivitātēs.
Vēl 22. decembrī Ziemassvētku tiešsaistes pasākums un brīvdienās atkal kopīgas aktivitātes!
Lai skaisti Ziemassvētki!!!
"Intelekta Kauss 2023" hokeja turnīrs
Decembrī lieliski kopā pavadījām laiku saliedēšanās pasākumā ar mūsu skolas skolēniem, skolas vadību un @andrejko.epta aizraujošajā "Intelekta Kausa 2023" hokeja turnīrā, sadarbībā ar hokeja komandu "Mego".
Bija patiešām aizraujoši. Paldies par emocijām!
Galda spēļu pēcpusdiena
Pateicoties skolēnu pašpārvaldei, 23. novembrī tālmācības vidusskolā “INTELEKTS” notika pirmā galda spēļu pēcpusdiena! Kopā ar skolas biedriem un skolotājām spēlējām tādas spēles kā UNO, dambrete, Riču-Raču, kā arī izbaudījām gardas uzkodas un siltu tēju.
Paldies visiem, kas piedalījās mūsu galda spēļu pēcpusdienā! Tiekamies pēc mēneša, lai uzspēlētu jaunas spēles un jautri un jēgpilni pavadītu kopā laiku!


Novembra pasākumi Tālmācības vidusskolā "INTELEKTS"
Novembrī Tālmācības vidusskolā “INTELEKTS” notika vairāki pasākumi, kas bija veltīti Lāčplēša dienai un Latvijas Republikas proklamēšanas dienai.
Par godu 11. novembrim, 7.–9. klases skolēni skatījās dziedātājas Rūtas Dūdumas- Ķirses un komponista Jāņa Ķirša audiovizuālu koncertlekciju “Lāčplēša dienā” – muzikālo stāstu par Latvijas vēstures notikumiem Lāčplēša dienā, atceroties un godinot visus, kuri izcīnījuši neatkarīgu Latviju.
Svētku nedēļā, skatoties Kārļa Krūmiņa izrādes ierakstu “Tikšanās vieta – Rīgas pilsētas II teātris”, skolēniem bija iespēja piedalīties valsts dibināšanas dienas simulācijā, kas ļāva atgriezties 100 gadu senā pagātnē, pilsētas II teātrī, kur kopā sanāca gan drosmīgi un stratēģiski valstiski domājoši, gan vienkārši avantūristiski noskaņoti un nejauši iesaistīti cilvēki, kas pieņēma vēsturisko Latvijas Republikas proklamāciju.
Noslēdzot patriotisko pasākumu nedēļu, skolēni kopā ar vēstures skolotāju devās uz Latvijas Kara muzeju. Izmantojot muzeja krājumā esošos vēstures artefaktus un liecības, kā arī mūsdienu tehnoloģijas, skolēniem bija iespēja ne tikai uzzināt par Latvijas militāri politisko vēsturi, bet arī iepazīt vienu no Latvijas vēstures sarežģītākajiem posmiem – latviešu tautas neatkarības izcīnīšanu.

Helovīns "INTELEKTĀ"
Helovīns jeb Visu svēto dienas priekšvakars ir vakars, kad visi pārģērbjas par mītiskiem tēliem un dodas saldumu medībās. Savukārt tālmācības vidusskolas “INTELEKTS ” skolēni piedalījās kvestā “Vampīri-tumsas pavēlnieki”. Kopā mēs gājām cauri kapiem, kur dzīvo zombiji, bijām ciemos pie vampīra, spīdzināšanas kamerā un trakā zinātnieka laboratorijā. Tikt galā ar visiem izaicinājumiem mums palīdzēja gan drosme, gan prāts, gan, protams, komandas darbs!
Paldies visiem par jauki pavadītu laiku Helovīna noskaņās!
No 16. līdz 20. oktobrim piedalījāmies Karjeras nedēļā, kuras tematika bija “Tavs prasmju portfelis”
Karjeras nedēļas ietvaros skolēniem bija iespēja iepazīt surdotulka profesiju, piedalīties tiešsaistes ekskursijā Rīgas lidostā, aprunāties ar karjeras konsultantu un uzzināt par nākotnes profesijām, piedalīties “Latvijas skolēnu IT eksāmenā”, lai pārbaudītu savas zināšanas par digitālo pasauli. Kopā ar mūsu karjeras konsultantu skolēni apmeklēja uzņēmumu “Picu darbnīca”, lai vērot picu pagatavošanas procesu, testētu svaigi ceptās picas, tiktos ar darbiniekiem un uzzināt daudz ko interesantu par picu cepšanu un klientu apkalpošanu. Klases stundu aktivitātēs skolēni uzzināja par svarīgākam 21. gadsimta prasmēm, kā arī par to, kā attīstīt šīs prasmes jau skolas laikā-gan mācību stundās, gan ārpus skolas. Paldies visiem, kas iesaistījās karjeras nedēļas pasākumos gan kā organizatori, gan kā dalībnieki!
Pirmā "Intelekts" mācību ekskursija!
24. oktobrī mūsu skolēni piedalījās mācību ekskursijā uz Jelgavu.
Ekskursijas pirmā pietura bija slavenā Karameļu darbnīca, kur skolēni ne tikai vēroja karameļu izgatavošanas procesu, bet arī izveidoja savas karameles.
Nogaršojuši visu "Karameļu darbnīcas" produkciju, devāmies līdz Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornim, pa ceļam uzspēlējot foto orientēšanās spēli.
Tad drosmīgie "Intelekta " skolēni vēroja Jelgavas panorāmu no 37 m augsta baznīcas skatu torņa, kā arī apmeklēja vēstures ekspozīciju, kur uzzināja par pilsētas vēsturi un simboliem kopš tās dibināšanas līdz pat mūsdienām, ievērojamiem pilsētniekiem, zudušajām Jelgavas pērlēm un mūsdienu sasniegumiem. Pēc ilgā piedzīvojuma mēs beidzot nonācām līdz mūsu pēdējai pieturai- Pasta salai, kur varējām atvilkt elpu un izbaudīt Jelgavas burvību. Paldies visiem skolēniem par piedalīšanos! Tā bija lieliska iespēja ne tikai iepazīt Jelgavu, bet arī aizraujoši un jēgpilni pavadīt laiku kopā.
Valsts valodas diena Tālmācības vidusskolā „INTELEKTS”
20.10.23
Lai īpaši godātu latviešu valodu Valsts valodas dienā, Tālmācības vidusskolā “INTELEKTS” notika pirmais dzejas konkurss, kura tēma bija “Valoda dzīvo, ja Tu tajā runā”. Žūrijas komisija izvērtēja iesūtītos darbus un 19.oktobrī noskaidroja konkursa laureātu vārdus!
3. vietu ieguva 8. klases skolēns Mihails Jevstifejevs,
2. vietā 8. klases skolniece Marta-Katrīna Zeltiņa.
1. vietu ieguva 9. klases skolniece Agate Bula!
Uzvarētājus gaidīja patīkamas balvas - dāvanu kartes “Jānis Roze” grāmatnīcā.
Paldies visiem, kas piedalījās un apsveicam uzvarētājus!
"INTELEKTA" skolēni piedalījās muzeja nodarbībā
29.09.2023.
29. septembrī INTELEKTA skolēni piedalījās Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja tiešsaistes nodarbībā "NO-ZĪMES: Naudas dizains un māksla".

Nodarbībā, izmantojot video stāstījumus, spēles elementus ar dažādiem uzdevumiem, kuros nepieciešams meklēt pareizās atbildes, diskutēt, kritiski izvērtēt un sniegt savu viedokli, skolēni uzzināja, kā rodas naudas dizains, kā iespējams izmantot vairs nederīgas naudas zīmes un citu noderīgu informāciju.

Nodarbība tiešām bija gan izklaidējoša, gan pamācoša!
INTELEKTS ir uzsācis savu 2. mācību gadu
Šogad jau esam krietni kuplākā skaitā, kas liecina - dodamies pareizajā virzienā!

Esam gatavi jauniem izaicinājumiem, pārsteigumiem un krāsainiem piedzīvojumiem. Lai ikvienam INTELEKTA skolēnam un pedagogam 2023./2024. mācību gads sagādā patiesu prieku un izdodas realizēt iecerēto!
Ir aizritējis pirmais kopīgais pasākums tālmācības vidusskolā “INTELEKTS”!
20.09.2023
20. septembrī skolēni viesojās Nacionālajā mākslas muzejā, iesaistījās radošā meistarklasē “Portrets mākslā”. Kopā ar muzejpedagoģi skolēni iepazina portreta tapšanas gaitu, kā arī paši iejutās mākslinieka lomā un attēloja izvēlēto portretu. Meistarklases laikā skolēniem tika dota iespēja radoši izpausties, apliecināt sevi, uzdot izzinošus jautājumus un dalīties sajūtās. Īpašs prieks par to, ka tālmācībā mācoties, skolēni iesaistās klātienes pasākumos, tādejādi gūst patiesas emocijas, pilnveido savas prasmes, paplašina redzesloku. Tā ir iespēja satikties, iepazīt vienam otru un būt kopā!
Esam absolventi!
21.06.2023
Pēc sūra, grūta darba cēliena, pēc uztraukuma un neziņas par eksāmenu rezultātiem, atausa vispriecīgākais rīts Tālmācības vidusskolas „INTELEKTS” 9. klases skolēniem.
Jā!!!! Beidzot! Esam absolventi!
Smaržo ziedi, smaida vecāki un draugi, samulsuši un patīkami saviļņoti mūsu devītie saņem pirmo izglītības dokumentu!
Nebaidieties uzdrīkstēties! Ticiet sev un saviem sapņiem! Lai veicas!!!
Pirmajā skolas saliedēšanās pasākumā
12.06.2023
12. jūnijā pulcējāmies pirmajā skolas saliedēšanās pasākumā. Mangaļsalas mežā piedzīvojām tiešām kārtīgu saliedēšanos, pildot uzdevumus, kur bija nepieciešams gan fiziskais spēks, gan prāts, gan, protams, komandas darbs.

Paldies ikvienam skolēnam, vecākiem un skolotājiem, kas ieradās! Gluži tāpat kā vakar, arī ikdienā, tikai strādājot kopā, mēs sasniegsim skolas mērķus!
Tālmācības vidusskola "INTELEKTS" ir ieguvusi AKREDITĀCIJU!
08.05.2023
Vēlamies paziņot lieliskas ziņas! Tālmācības vidusskola "INTELEKTS" jau savā pirmajā mācību gadā ir ieguvusi AKREDITĀCIJU! Tas dod mums tiesības izsniegt valsts atzītu izglītības dokumentu par konkrētai izglītības programmai atbilstošas izglītības ieguvi.

Paldies visiem, kas ir kopā ar mums! Turpinām augt un attīstīties!
Erudīcijas konkursa "INTELEKTS 2023" aureāti.
19.04.2023
19. aprīlī noskaidrojām erudīcijas konkursa "INTELEKTS 2023" laureātus! 1. vietu ieguva 7. klases skolēns Jēkabs, 2. vietā 8. klases skolniece Ksenija un 3. vietā 7. klases skolēns Mihails! Paldies visiem, kuri piedalījās un apsveicam uzvarētājus! Prieks kopīgi veidot jaunas tradīcijas!
Latviešu valodas pulciņš
23.02.2023
Tālmācības vidusskola "INTELEKTS" saviem skolēniem piedāvā arī interešu izglītības nodarbības! "Latviešu valodas pulciņš" paredzēts ar mērķi uzlabot latviešu valodas prasmes jo īpaši mazākumtautību programmas skolēniem, lai skolā sekmīgāk varētu īstenot pāreju uz mācībām valsts valodā.

Savukārt "Mūzikas klubiņā" skolēni attīsta savas muzikālās prasmes, kopīgi dziedot, spēlējot mūzikas instrumentus un jautri pavadot laiku!
Labbūtības aptauja skolā
14.02.2023
Februāra sākumā Tālmācības vidusskolā „INTELEKTS” tika veikta izglītojamo aptauja par skolas mikroklimatu, fizisko un emocionālo vidi. Neliels ieskats sniegtajās atbildēs
KARJERAS NEDĒĻA
13.02.2023
Otrajā februāra nedēļā tālmācības vidusskolā "INTELEKTS" notika "KARJERAS NEDĒĻA". Lai rastos izpratne par dažādām profesijām un būtu vieglāk plānot arī savu karjeras ceļu, mūsu skolēniem bija iespēja piedalīties dažādās tiešsaistes nodarbībās, izvirzīt sev jaunus mērķus un uzzināt par dažādām izglītības iespējām!

Paldies mūsu vieslektoriem un skolotājiem, kas piedalījās "Karjeras nedēļas" īstenošanā!
Jauni sadarbības partneri - Alberta koledža
03.02.2023
Februāris iesācies kopā ar jauniem sadarbības partneriem - Alberta koledžu. Iespējams, ka nākotnē kāds mūsu skolas absolvents izvēlēsies studēt digitālo mārketingu, programmēšanu, datortīklu administrēšanu vai tiesību zinātnes. Varbūt kāds jau tagad sapņo kļūt par pasākumu, uzņēmējdarbības vai cilvēkresursu vadītāju vai grāmatvedi. Lieliska iespēja uzzināt vairāk par e-studijām un īstenot sapņus!
"Karjeras mugursoma"
25.01.2023
25. janvārī mūsu 7.-9. klašu skolēniem bija iespēja iepazīties ar inženiera profesiju projekta "Karjeras mugursoma" ietvaros! A/S "GASO" vadošais inženieris pastastīja, ko dara ikdienā, kā kļuva par inženieri un atbildēja uz skolēnus interesējošajiem jautājumiem.

Turpinām mācīties, lai arī mūsu skolēni kādu dienu strādātu tik svarīgā profesijā!
Barikāžu atceres diena
20.01.2023
Barikāžu laiks ir vēsturisks apzīmējums atjaunotās Latvijas Republikas aizsardzības pasākumiem, ko organizēja Rīgā un citās Latvijas Republikas pilsētās laikā no 1991.gada 13.janvāra līdz 27.janvārim. 1991. gada Barikāžu dienās cilvēki bija apņēmības pilni nosargāt savu zemi. Tā bija nevardarbīga pretošanās izpausme un masveidīga gatavība aizsargāties bez ieročiem.

Lai veicinātu mūsu skolēnos patriotisma izjūtu, arī tālmācības vidusskolā "INTELEKTS" kopīgi atzīmējām Barikāžu atceres dienu! Tiešsaistes pasākuma laikā vērojām filmu par Barikādēm 1991. gadā, kā arī pārbaudījām savas zināšanas Kahoot spēlē. Novērtēsim to, ka varam dzīvot brīvā Latvijā!
Svinam Ziemassvētkus!
22.12.2022
23. decembrī tālmācības vidusskolā "INTELEKTS" bija svētku diena! Kopīgi ar skolas vadību, skolotājiem, skolēniem un viņu vecākiem tiešsaistē atzīmējām pēdējo 1. semestra skolas dienu un tuvojošos svētkus. Spēlējām spēles, stāstījām jautros Ziemassvētku stāstus un apsveicām viens otru svētkos. Arī Tev tālmācības vidusskola "INTELEKTS" vēl gaišus svētkus un panākumiem bagātu 2023. gadu!
DAUDZ LAIMES, LATVIJA!
18.11.2022
LATVIJAS REPUBLIKAS PROKLAMĒŠANAS DIENA
18.novembris ikvienam latvietim ir nozīmīga diena. Šajā dienā tika proklamēta Latvijas Republika, kas nozīmēja, ka Latvija tika pasludināta par neatkarīgu teritoriju. Šī diena ir latviešu neatkarības simbols, un ikkatram latvietim ārzemēs vai tepat Latvijā dzimtene ir dziļi sirdī gan priekos, gan bēdās. Par to, ka dzīvojam brīvā un neatkarīgā valstī, varam būt pateicīgi mūsu patriotiskajiem senčiem, kuri ar neatlaidību, cerību, sapņiem un savām asinīm panāca, ka sapnis kļūst par īstenību.
Dzimšanas diena
11.04.2023
11. aprīlis Tālmācības vidusskolai "INTELEKTS" ir īpaša diena. Tā ir diena, kad svinam DZIMŠANAS DIENU! Šogad tā bija mūsu 1. dzimšanas diena! Kopīgi spēlējām spēles, iepazinām viens otru un labi pavadījām laiku!
Paldies ikvienam, kurš ir kopā ar mums!
Ekskursija
21.03.2023
Otrdien (21. martā) mūsu 7.-9. klases skolēni kopā ar karjeras konsultantu Pēteri apmeklēja Rīgas Mākslas un mediju tehnikumu. Skolēniem bija iespēja iepazīties ar tehnikuma piedāvātajiem mācību virzieniem un izpētīt mākslas un mediju pasauli!

Daudzus no mūsu skolēniem patiesi aizrauj māksla, tāpēc pēc ekskursijas jutās iedvesmoti un patiesi priecīgi!

Un, protams, šī bija arī lieliska iespēja satikt savus klasesbiedrus dzīvajā!
Lai gan mūsu skolā mācības norit tālmācībā, mūsu skolēniem ir dota iespēja satikties un paplašināt savu redzesloku arī klātienes ekskursijās
28.09.2022
Pirmā kopīgā mācību ekskursija, kurā piedalīties varēja visi 7.-12. klašu skolēni, notika 28. septembrī. Kopā ar vēstures skolotāju Pēteri skolēni apmeklēja Latvijas Nacionālo bibliotēku.

Skolēniem bija dota iespēja ne tikai apskatīt iespaidīgo bibliotēkas ēku, bet arī piedalīties nodarbībā, kurā bibliotēkas darbiniece iepazīstināja ar to, kā izmantot bibliotēkas resursus mācību procesā. Analizējot dažādas tēmas, skolēni paši praktiski varēja apskatīt bibliotēkas kopkatalogu, izmēģināt periodisko izdevumu arhīvu un apskatīt brīvpieejas datubāzes. Meklēšanas darbs nemaz nebija tik viegls un nepieciešamības gadījumā palīdzēja arī skolotājs un bibliotēkas darbiniece.

Bija prieks apskatīt modernas un mūsdienīgas biblotēkas darbības principus!
Man patīk šie skolotāji, jo es jūtos ērti ar viņiem!
Visi skolotāji, kas man māca stundas, ir ļoti uzmanīgi un ļoti skaidri izskaidro visu materiālu.
Mācos pirmo gadu šajā skolā, tāpēc praktiski nevienu no skolotājiem nepazīstu, bet nākotnē ceru iepazīt daudzus un esmu pārliecināts, ka katrs no skolotājiem ir ļoti cienīgs cilvēks un skolotājs.
Ņikita
Staņislavs
Ko skolēni saka par mūsu skolotājiem
Jakovs
Apsveikumi Skolotāju dienā
Mūsu skolnieku apsveikumi skolotājiem.
Apsveicam Skolotāju dienā
02.10.2022
Starptautiskā skolotāju diena jeb Pasaules skolotāju diena ir starptautiski atzīmējama diena, kas Latvijā tiek atzīmēta oktobra pirmajā svētdienā.

Starptautiskās skolotāju dienas mērķis ir pateikties skolotājiem, pasniedzējiem un visiem citiem apmācītājiem par viņu ieguldīto darbu katra indivīda un visas sabiedrības attīstībā.

Šīs dienas ietvaros īpaši tiek uzsvērta skolotāju svarīgā loma izglītības kvalitātes un zināšanu nodrošināšanā visos līmeņos, attieksmju veidošanā, kā arī vērtību uzstādīšanā, kas ir vispārzināmi un būtiski aspekti pasaules uztveres veidošanā un spējā vadīt racionālas pārmaiņas tajā.

Rīga, Valērijas Seiles iela 4, 208.kab.
Soc. tīkli
Adrese
Noteikumi
Partneri
Kontakti
Made on
Tilda